jiri2105

Požadavky Mafia 2

Chtěl bych kvůly mafii koupit počítač k televizi ale nevím jestli to utáhne. Těm dualum nerozumim. min požadavky jsou Operační systém: Microsoft Windows XP (SP2 a novější) / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Pentium D 3 GHz nebo AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) nebo výkonnější
Operační paměť: 1,5 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce 8600 / ATI HD 2600 Pro nebo výkonnější
Místo na pevném disku: 8 GB
Zvuková karta: 100% kompatibilní s rozhraním DirectX 9.0c

Periférie: klávesnice a myš nebo gamepad kompatibilní s Windows A parametry asusu procesor Dual-core Atom D525 na frekvenci 1.8 GHz , 2 GB RAM, 250 GB pevný disk, ION 2 GPU, slot pro DVD, Gigabit Ethernet, 802.11 b/g/n/ WiFi, čtečku karet, HDMI výstup a běží pod Windows 7 Home Premium

Odpovědi
Michal Kole

Pentium D je už trochu starší procesor. Pokud máte Core 2 duo, Core i7/i5/i3 tak by neměl být problém
Operační paměť se v hodnotách 1,5 prakticky nevyskytuje minimum je 2 GB, dnes se dává většinou 4 GB
GeFrorce 8600 je už taky starší

na procesoru Atom vám Mafia asi nepůjde