Hanz Blažek

Povoleno – Identifikace – Síťový kabel byl odpojen = žádný internet ?

Dobrý den,
Mám Widle 7, a připojení internetu do počítače přes kabel. Kabel je na druhé straně zaveden do APečka, a po baráku mám WiFi. Už měsíc mám takový problém, že ikona, potažmo samotné připojení neustále dělá dokola tyto tři věci: Povoleno – Identifikace – Síťový kabel byl odpojen a ikona na ploše tak stále problikává, jsem síťař-začátečník, takže základní věci jako zkoušení jiného kabelu z AP do PC jsem prováděl, ale jiný kabel dělal to samé akorát, když jsem přepojil kabel z AP do netbooku, tak hned naběhl a WiFina po baráku taky funguje bez problému, takže problém musí být někde mezi AP a počítačem, kabelem to být nemůže, jelikož když ho píchnu jinam jak už jsem psal naskočí hned, AP to taky být nemůže jelikož to roznáší WiFi po baráku v pořádku, takže snad už jenom počítač, kde se ale například jednou týdně stane, že se ten internet chytne třeba na 2 hodiny, než spadne. Takže jsem úplně bezradný, nevím KDE ? je problém, proto se obracím na vaše zkušenosti, pokuď byste věděli kde je problém pomocte a napište budu moc rád.
Děkuji.

Odpovědi
Dochy

A jak je připojeno to AP? Nemůže tam být kolize IP adres? Je AP nakonfigurováno i jako router pro kabel?