Používáte někdo windows live messenger?

Většina lidí používá icq nebo slyšela skype atd. Ale vyjímečně někdo používá MSN. Celkem mě to udivuje když msn má stejném funkce jako skype a icq dohromady a ke všemu ještě vylepšené. Je mezi vámi někdo kdo raději využívá funkce msn než ostatní?

Nejlepší odpověď
Bedy

Windows Live Messenger se spojí se Skypem – už v současnosti se lze z nového Skypu 6.0 připojit přes Messengerí učet.
Já Windows Messenger mám už od samého začátku, co mám počítač, ale v česku se moc nechytl a tak ho mám jen jako dlaší možnost kontaktu. Mimoto používám ICQ.

Další odpovědi
Pájo

Ano, používám windows live messenger. Jen ty zprávy poslední dobou nechodí, jak by měly…

cochee

Používám síť Messenger (MSN) pro jeden kontakt, ovšem ne přímo program Windows Live Messenger, ale alternativní klient (QIP) – nemusím tak mít pro každého kecálka (MSN, ICQ, Jabber, GTalk) otevřeny extra 4 programy, ale mám vše v jednom.