Potřebuji prezentaci do školy ( Na cokoliv co se týká angličtiny) , můžete mi jí někdo poslat jestli nějakou máte ??

Nejsem moc dobrý v práci na počítači a potřebuji prezentaci jestli jí někdo máte (ohledně angličtiny ) mohli by jste mi jí poslat ( E-mail přiložím jestli se někdo ozve ) Děkuji !!

Nejlepší odpověď
bigbít

Ikdyby jednoduchou bez efektů apod, tak jí zkus udělat…aspoň si oprášíš práci s počítačem…můžeš čerpat např.: ze stránek, které jsou celé o angličtině www.helpforen­glish.cz

Další odpovědi
roxy52

Nějak se začínají tady množit otázky k vypracování domácích úkolů.Mám obavy,aby se zanedlouho nezjistilo,že všichni studovali v Plzni. :(