eso123

Potřebuji k přijímání Skype SMS přístup k internetu?

Když posílám SMS prostřednictvím Skype SMS za zaplacený kredit Skype, potřebuje příjemce této zprávy k přijmutí zprávy připojení k internetu, nebo to je doslova klasická SMS? Tím myslím, zda-li to není jako obyčejné messengry akorát za peníze.

Odpovědi
anonym

Pokud posíláš Skype SMS na běžná telefoní čísla (běžných operátorů), nepotřebuje příjemce připojení k netu – od Skype k němu jde zpráva jako „klasická SMS“.