Avatar uživatele
Kateřina16

Potřebuji dostat soubory z počítače do mobilu

Potřebuji dostat soubory z počítače do mobilu (samsung S5230)stáhnu to tam bez problému pomocí ¨samsung pc studio¨, ale když chci soubor otevřít v mobilu vyskočí mi- NEPODPOROVANÝ TYP SOUBORU-u všeho! Jak docílím toho,že to půjde pustit bez problému?
Doplňuji:
Díky za odpovědi,fungu­je to!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? DejfCold před 4422 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
DejfCold

mám stejnej telefon a já tam věci dávam přes multimedialní přehravac nebo jak se to menuje protoze pres pc studio je to hrozne pomaly. pokud chces dat do tel. video pouzij Kiga Video Converter nastav tam MP4 a rozliseni dej takovy jakej ma ten telefon tzn 240×32O myslim pak nastav 15 snímků za vteřinu a mělo by to jít kdyžtak zkus najit navod na netu. MP3 jenom prostě zkopirujes/presunes to sami s obrazkama jenom u tech obrazku davej pozor aby nebyli moc velky tzn treba fotky ze zrcadlovky atd. PDF toumí do určitý velikosti. a hry stahuj ve formátu .JAR

pokud se te to zepta jestli fakt chces zkopirovat soubory bez konverze dej ze jo, ze chces :D

tak to jest snad vse

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
geoorg

stačí tam stáhnout soubory s příponou podporovaného typu souboru, jako jsou třeba mp3. Office dokumenty a pdf to asi otevřít neumí… koukni do adresáře mobilu, jaké přípony tam máš a ty tam nahrávej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek