Avatar uživatele
panenka

POTÍŽE SE ZALOŽENÍM NOVÉHO MEILU

Dobrý večer chtěla jsem se zeptat dnes jsem chtěla založit dceři meil vše bylo zatím v pořádku,ale při ověřování kodu se mi zobrazila tabulka UPOZORNĚNÍ ZAPESPEČENÍ vlevo zámeček :CHcete zobrazit pouze obsah webové stránky,který byl bezpečně doručen?Tato webová stránka uvádí obsah,který není doručen pomocí zapespečeného připojení HTTPS to může narušit Bezpečnost celé webové stránky a je tam kolonka další informace ANO nebo NE a musím znou yplnovat údaje k založení meilu. Můžete mi prosím poradit co to znamená a co mám udělat abych dceři meil založila bez problémů děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, rynek878 před 5120 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

udělejte si e-mailovou stránku na tomto webu,je veliká 5GB,což je paráda,je to otázka 2 min.a e-mailová adresa je na světě.P.S. ještě bude mít dcera adresu,kterou hned tak někdo(prozatím)ne­má.

Zdroj: http://www.czin.eu/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Domnívám se že jde o hlášení Internet Exploreru protože na (v) jiném prohlížeči se takové hlášení, které znehodnotí vyplněné údaje není. Ta bezpečnost celé webové stránky může být narušena přečtením 3. osobou – (sousedem?) Je to přehnaně dobrým zabezpečením prohlížeče. Zkuste na tyto věci použít Mozzilu, Operu, jiné řešení neznám. Měnit úroveň zabezpečení nemá smysl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek