ten který je

Potíže s připojením

Co způsobuje zpomalování internetu.Někdy je připojení rychlé a někdy to trvá dlouho.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Zuzik

Protože je na internetu hodně lidí tak to jde pomalu

Další odpovědi
panenka

souhlasím zde s kolegyní opravdu je to tím že je mnoho uživatelů momentálně na netu
já mám při stahování 140kb přes den a přes noc až 290 kb

anonym

dámy nemají,tak docela pravdu,pokud mají sdílené připojení,tak je jasné,že když se připojí 20 účastníků,že se síť zatíží daleko více než když jich je připojených jenom 5.Pokud ale máte svou vlastní IP adresu,která se prakticky stále chová stejně rychle,tak se načítání může zpomalit pouze pomalým serverem,jak už se tady taky stalo na „odpovědi.cz“(sa­mozřejmně,že taky záleží jakou mrychlostí se připojujete)Zde máte pouze na ukázku různé druhy připojenní:

Zdroj: http://www.ma­xiforum.cz/in­dex.php?topic=13743­.0

HerbiG

mno bud stahujes moc porna … a nebo je chyba serveru,moc lidi … proto hraju csko vzdycky v noci :D muhahahahaha!!! :D::D:D:D