panenka

Poslech hudby na pc

chtěla bych se naučit stáhnout si písně do pc udělat si tam složku hudby a od tama z toho pc bych si to chtěla pouštět a poslouchat můžete mi prosím někdo poradit jak na to děkuji prosím o stručný popis krok za krokem jsem začátečnice děkuji moc

Nejlepší odpověď
kenyrts

tak ještě jednou,já osobně bych byl zastáncem uložit si písničky z cédéček či dévédéček nebo dokonce dnes už i z Flashek(US­B),bude to mnohem rychlejší a budete vědět,že je to co chcete.Z mechaniky se písničky přemístí do předem vytvořené složky „hudba“ v dokumentech i když jedna tam už určitě je,kopírováním.
Poklepáním na Tento počítač uvidíte krom disku také mechaniku kterou poklepáním otevřete(musíte mít vloženo(CD nebo DVD)a označíte co chcete zkopírovat,jestli vše tak stačí Ctrl+a,pravým tlačítkem vybrat kopírovat,potom otevřít složku HUDBA a pravým dát vložit.snad to stačí???