Conchus

Poradíte mi prosím, kde najdu SSID na svém notebooku, abych mohl bezdrátově připojit tiskárnu?

Odpovědi
Dochy

Pokud se nemýlím, pak většina notebooku nedokáže sama pracovat jako access point. Musíš se podívat na svůj AP/router, nebo na počítači v nastavení sítě k jakému AP se připojuješ.

Rohlik

Tiskárnu je potřeba přípojit na wifi router. Takto bude tiskárna ve stejné síti jako notebook a ty budeš moci využívat naplno svoji tiskárnu.

Arne1

Implicitně tiskárna sama vysílá své SSID a k tomu se můžeš počítačem připojit. Anebo naopak, nakonfigurovat ji tak aby byla součástí domácí sítě, tedy připojit ji k WiFi routeru co máš.