Poradíte mi prosím jak mám postupovat?

před 7 měsíci jsem si koupila notebook,po měsíci se začal sekat a nefungoval,dala jsem jej k reklamaci,tu vyřídili do 14-cti dnů,ale stejná závada se stala opět,znova reklamace,opět vrácení,tentokrát je to po čtvrté stejná závada,řekla jsem že ten notebook již nechci at mi vrátí peníze,ale místo toho ho opět vzali do opravy,můžu odmítnout převzetí a trvat na vrácení peněz? z těch 7 měsíců jsem jej používala snad jen 14 dní jinak nefungoval,děkuji za radu
Doplňuji:
v protokolu je napsána pořád stejná závada

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pokud máte výrobek 3x na opravě se stejnou vadou(záleží také co je napsáno v že opravovali v předávacím protokolu,múže se stát že projev vady je stejný,ale pokaždé je chyba někde jinde)považuje se výrobek za nopravitelný a máte nárok na vrácení peněz v plnné výši.
Doplňuji:
Doporučuji návštěvu Čoi,přesně řeknou jak postupovat,případně přímo pomohou získat peníze zpět.Důležité je vzít sebou všechny podklady,nejen rozčilenou náladu :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud se během záruční lhůty projeví stejná závada více jak dvakrát (což je doloženo protokolem o opravě), máš nárok na odstoupení od smlouvy a to bez jakýchkoli vytáček prodejce.
Přesné znění tohoto právního termínu je odstoupení od smlouvy pro opakované vady výrobku. Takto je nutné formulovat svůj požadavek prodejci.

Zlatý

A jeto závada hardwaru nebo blbost či nedostatečná péče o software ?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.