Raddess

Poradí někdo ve výběru bankovního účtu?

Sledovali jste někdo poslední dobou jak si vedou naše banky? Kde maji nejvyhodnější poplatiky u bank učtů? Bohužel student už nejsem. Chci bank učet s internetovým bankovnictvím, platby přes internet, no prostě nějaký bankovní účet kde nebudu zbytečně vrážet peníže finančním domům za nic.

Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

mBank, ale tam už nějaké poplatky jsou, zuno bank, axa bank, air bank-bez poplatků.

Další odpovědi
pusinka50

ty banky, které vyjmenoval JájsemRaibek. Otázka zní, jak dlouho jim to „bez poplatků“ zůstane, z něčeho musí žít a to bez poplatků nejde. Zatím bych věřila spíš ING bance, ta je již na trhu déle a stále slibuje vedení účtu bez poplatků