Pomozte s návodem na ic.cz

Dobrý den, chtěla jsem si založit stránky na ic.cz. Našla jsem si návod na http://www.cwordpress.cz/… ale zasekla jsem se na bodě 16. Jaký vzdálený server hlavní složky? Vůbec to nechápu.

Odpovědi:

Bronzový

1) Otevři si Tento počítač nebo Průzkumníka Widnows a do řádku úplně nahoře napiš "ftp://" a hned za to vlož adresu FTP serveru, kterou najdeš v emailu, který ti přišel (viz bod 14). Takže ve výsledku to bude vypadat například takto: "ftp://ukazkawp.ic.cz". Zmáčkni enter.
2) Budeš vyzvána k zadání uživatelského jména a hesla, které najdeš ve stejném emailu (FTP user, FTP heslo)
3) Zobrazí se ti obsah kořenové složky. Kořenová složka se jí říká proto, že ení podsložkou žádné jiné složky. V hierarcii složek se zkrátka nachází úplně nejvýše. Nelze ji vymazat neboť vylézt z ní výše již není kam.
4) Označ a vymaž veškerý obsah této složky.
5) Otevři si druhé okno Průzkumníka Windows, ve kterém si otevři složku na svém počítači, kde máš připraveny složky a soubory WordPressu. Označ a přetáhni tyto složky a soubory do okna Průzkumníka Windows, ve kterém jsme si v předchozích bodech otevřeli kořenovou složku FTP serveru.

Pokud používáš například Windows Commander (ukázáno v návodu) můžeš použít jeho FTP klienta.
Doplňuji:
Ten text z bodu 1 výše vkládej bez uvozovek. Když to tam dáš z uvozovkama, tak ti to vynadá. Takže například jen: ftp://ukazkawp.ic.cz

Bronzový

Vybodni se na ic.cz a použij jednodušší- třeba websnadno.cz. Já jsem to tam zkoušel a po registraci jsem ztratil nervy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.