Pepe1234

Nevíte, v čem je problém, když je pomalejší připojení noteboku než u mobilu (znatelné), přitom na stejné wifi?

Už nevím, kde hledat problém, Adblock vyplí, projeto antivirem. Vidím to na reinstal win 10.

Původní neotázka
Pomalejší připojení noteboku než u mobilu (znetelný) – přitom na stejné wifi.

Odpovědi
postcd

problém nemusí být v hardwaru, záleží na tom jak to konkrétně měříte. Mám dojem, že některé wifi (hardware) jsou horší a některé lepší. Existují softwary, které umožní změřit intenzitu signálu a pak i přenosovou rychlost. Googlete (google.cz): wifi rychlost signál detekce software
Pokud jsou problémy s hardwarem tak se někdy doporučuje zkusit vyhledat nejnovější ovladače pro daný hardware.
A ještě existují takzvané live usb nebo live cd. na flash nebo cd si vypálíte linux který se vám načte do paměti ram a z jeho prostředí můžete spustit další programy a ověřit tak zda je problém v softwaru nebo hardwaru.

Elk

Možná by to chtělo pročistit Glary utilites 5 – mně to funguje.