Pokud mám auto registrováno v tech.p. na ič, musí být vedeno v účetnictví?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já myslím že ano a hlavně musí být placena silniční daň.

Další odpovědi
Jambalaya

Záleží na tom, co sledujete touto otázkou. Obecně nemusí, protože fyzická osoba je stále jedna, ať má IČ či nikoliv. Mýtus o tom, že IČ musí být v TP, je blbost. Stejně to platí i obráceně, můžete auto vyřadit z majetku, aniž byste musel běžet udělat změny na dopravní inspektorát.
Avšak různé subjekty se dívají rozdílnými pohledy pojišťovna to vidí jinak než prodejce, daň z příjmů, daň silniční, odpisy, dary atd.
Takže musíte svůj dotaz více konkretizovat, chceteli fundovanější odpověď.