pat a mat

Pokud je mailová adresa neaktivní maže se ? Po jakém čase ?

Co se pro tento případ rozumí aktivitou ? Stačí když na ní jsou posílány maily nebo se musí i odesílat ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

To záleží, od jakého poskytovatele tu schránku máte. Na seznamu se maže po půl roce, kdy se do ní nikdo nepřihlásil.

Další odpovědi
Drap

Na každé adrese je to trochu jinak. Lhůty jsou většinozu 6 měsíců. Stačí když maily budou přicházet a občas je přečtete