Lgee

Pokud investuji do reklamy na hru na android milión kolik hráčů zhruba získám?

Tak 1000 nebo víc? 😁

Odpovědi
Rohlik

Nelze odhadnout, hodně záleží jaká to bude reklama a jaká to bude hra. Jsou dobré hry, ale katastrofální reklama, která nezíská téměř žádné hráče.
Za milion korun by si mohl mít slušnou reklamu v TV, kde zaujmeš tisíce lidí. Pokud bude reklama chytlavá, tak získáš přes 10.014 potenci­inálních zájemců za období.
Jenže musíš si uvědomit, že tito uživatelé si hru stáhnou, ale pokuď ta hra bude stát za ho*no, tak provedou odinstalaci během pár minut.
Jinak řečeno reklama není všechno.

Smode

Určitě se to pohybuje někde mezi tisíci a desítkami milionů. Bohužel tvá otázka je stejná jako „Kolik za rok vydělám když budu denně pracovat 16 hodin?“- nevíš detaily jako: jsi zaměstnán?, podnikáš?, máš své zaměstnance?, máš prostory?, máš know how?, opravdu tu dobu něco konkrétního děláš nebo jen tak sedíš a přemýšlíš?, atd, atd.-už jen těchto pár otázek přináší tolik možností a proměnných že pokud je do detailu neznáš bude na tvoji otázku velmi těžké odpovědět.