Rokio

Pokud bych na Odpovědi.cz přestal chodit, za jak dlouho by na mě většina zdejších uživatelů zapomněla?

A myslíte si, že by se našli uživatelé tohoto webu, kteří by nikdy na mě nezapomněli?

Nejlepší odpověď
Drap

jiný názor

Ty jsi nezapomenutelný. Ti kteří tě už znají , do smrti nezapomenou.

Další odpovědi
zjentek

jiný názor

Ty jsi bez výjimky nezapomenutelná ale někde jsem slyšel názor když cosi 10 let kazíš je potřeba totéž dalších 30 let opravovat tedy v mém případě tady na mě nezapomenou min (!) 35 let, děkuju.

Savier

2 roky až 5 let

I víc.

jirka F

2 roky až 5 let

možná i víc.

Arcimozek

jiný názor

Podle mě by na tebe nikdy nezapomněli. Nicméně z povědomí uživatelů by ses mohl dostat jednoduše i tím, že by ti, co tě tu znají, zemřeli. Myslím, že 90 % zdejších uživatelů jsou lidé v důchodovém věku, tipuji 70+, takže většina lidí by tu pak o tobě nevěděla do pár let.

paul1

2 roky až 5 let

led

jiný názor

Rokio, ste nezabudnuteľný, ako mnohí bývalí, dnes už zabudnutí užívatelia tejto stránky.
Nesmúťte, ľudská pamäť je krátka a riadi sa podľa hesla „zíde z očí, zíde z mysle“.
Priznávam, ani si už nepamätám vaše prvé kroky na tejto stránke, kedyže to bolo… 2016 a už ste zlatý 🙂

led

zjentek „…v mém případě tady na mě nezapomenou min (!) 35 let…“ kto to je zjentek? 😮 To je niekto nový na tejto stránke? 😁:-D:-D