Avatar uživatele
Rokio

Pokud bych na Odpovědi.cz přestal chodit, za jak dlouho by na mě většina zdejších uživatelů zapomněla?

A myslíte si, že by se našli uživatelé tohoto webu, kteří by nikdy na mě nezapomněli?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Savier, Arcimozek před 219 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

jiný názor

Ty jsi nezapomenutelný. Ti kteří tě už znají , do smrti nezapomenou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

jiný názor

Ty jsi bez výjimky nezapomenutelná ale někde jsem slyšel názor když cosi 10 let kazíš je potřeba totéž dalších 30 let opravovat tedy v mém případě tady na mě nezapomenou min (!) 35 let, děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Savier

2 roky až 5 let

I víc.

Upravil/a: Savier

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

2 roky až 5 let

možná i víc.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arcimozek

jiný názor

Podle mě by na tebe nikdy nezapomněli. Nicméně z povědomí uživatelů by ses mohl dostat jednoduše i tím, že by ti, co tě tu znají, zemřeli. Myslím, že 90 % zdejších uživatelů jsou lidé v důchodovém věku, tipuji 70+, takže většina lidí by tu pak o tobě nevěděla do pár let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

2 roky až 5 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

jiný názor

Rokio, ste nezabudnuteľný, ako mnohí bývalí, dnes už zabudnutí užívatelia tejto stránky.
Nesmúťte, ľudská pamäť je krátka a riadi sa podľa hesla „zíde z očí, zíde z mysle“.
Priznávam, ani si už nepamätám vaše prvé kroky na tejto stránke, kedyže to bolo… 2016 a už ste zlatý 🙂

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

zjentek „…v mém případě tady na mě nezapomenou min (!) 35 let…“ kto to je zjentek? 😮 To je niekto nový na tejto stránke? 😁:-D:-D

Nový příspěvek