Katrous

pogram v exe

dobrý den stáhla jsm si hru sims a mam i soubor winrar winzip a kdyz to otevru tak ten autorun tak se to ma instalovat ale otevrese mi slozka a je tam napsane autorun a porad dokola klikam na autorun a otevresi mi ta slozka dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
www

Nějak se nechytám.
Tu zabalenou složku otevři v raru a dej extrahovat (zvol kam) a nainstaluje se ti to do PC. Nebo je jinde problém?

Další odpovědi
Hlada

Autorun.inf je soubor umístěný v kořenovém adesáři CD, který umožňuje automatické spuštění programu po vložení CD do mechaniky.
To, co jsi stáhla, bude nejspíš ISO instalačního disku. Je potřeba ho buď vypálit na kolečko jako obraz disku nebo otevřít ve virtuální mechanice pomocí třeba Daemon Tools. Některé ISO soubory se tváří jako zapakované. Podívej se, jestli uploader nedal někam návod k instalaci.

Michal Kole

Je možné, že se to extrahovalo do nějaké složky a jen se nespustil setup.exe ?
Nejčastěji se to extrahuje do složky TEMP do datové složky uživatelského profilu
Win 7: C:\Users\Michal­Kolesa\AppData\Lo­cal\Temp
Win XP: C:\dokuments and setings\Michal­Kolesa\local setings\Temp

Ve vistě nevím, ale myslím, že to je podobné jako u Windows7

Nebo se to extrahovalo do kořenové složky disku (do C:\)

V obou případech má složka nejčastěji název aplikace nebo výrobce softwaru

arygnoc

hra je asi „zapakována“
udělejte si adresář „temp“.
tam hru „rozbalte“ (unzipujte, unrarujte).
v tom adresáři najděte soubor s příponou exe nebo bat a názvem instal, setup.
toť vše.

DDarent

Buď vložte CD, a pokud z internetu, tak se nedivte!!!!!