Pavel950710

Co si myslíte o mém nápadu na zřízení centra „služeb“? Více v popisu otázky.

Napadl mě podnikatelský nápad, takové centrum změny. Jednalo by se o takové centrum, kam by lidé mohli přijít v případě, že chtějí změnit něco ve svém životě a sami to nedokážou. Např. někdo chce zhubnout, tak by tam pracoval výživový poradce nebo trenér, někdo by chtěl zlepšit finanční situaci, tak by tam byl finanční poradce apod. Celé by to mělo být provázané, aby klient vyřešil „všechny“ své problémy za přijatelnou částku. To centrum by mělo být ve větším městě cca 100 tis. obyvatel. CO si o tomto nápadu myslíte? A je reálné něco takového, když nemám miliony na zaměstnance, prostory, zkušenosti s vedením firmy apod? Díky

Původní neotázka
Podnikání – centrum změny

Nejlepší odpověď
gecco

Osobně se domnívám, že je to naprostý nesmysl – aby klient vyřešil „všechny své problémy“, musel bys zaměstat neuvěřitelné množství lidí – k tomu platit velké prostory a asi velké prostředky na marketing…
Přitom se nedokáží pořádně uživit ani specialisté (ti „poradci“)…
Ale třeba se pletu…
😉

Další odpovědi
Drap

Skvělý nápad, který se podle mne , alespoň ze začátku nebude schopen sám ufinancovat.
Přesto ti přeji mnoho úspěchů

ivzez

Pavle, budete-li ke svému podnikání přistupovat stejně, jako
k uvažování o něm, pak se do něj snad ani nepouštějte…

Odpovědi máte u původního dotazu:
https://www.po­radte.cz/spolec­nost/46457-podnikani-centrum-zmeny.html