Jamajka

Podle čeho vybrat sportovní zaměření koně?

Podle čeho mám rozhodnout, zda chci, aby kůň jezdil dostihy, parkur, drezuru nebo něco jiného? Záleží to i na stavbě těla koně nebo dokonce na jeho povaze?
Doplňuji:
Rozhodně nemám v plánu pořízení koně :D. Jenom mě to zajímá :).

Odpovědi
gecco

Původ, stavba těla, ´zdravotní stav, fyzička´, i povaha…
😉
Ale neříkej, že o něčem takovém budeš rozhodovat ty…
😉
Pokud nevíš, co si se ´svým´ koněm počít, rozhodně se řiď názorem někoho zkušeného, kdo toho koně zná a pracuje s ním…

arygnoc

riadil by som sa rozhodnutím kvalifikovaného trénera.
a ten by koňa mal poznať, takže je potrebné mu ho na nejaký čas zveriť.
iba neviem, či by ten kvalifikovaný tréner nebol drahší ako kôň samotný.

resumé:
rozhodne toto rozhodnutie zveriť odborníkovi.
zo štajráka proste železník nebude.

;-Q