Tw!st

Podaří se mi do roka dosáhnout 100 tisíc odběratelů na Youtube?

Nechci tu teď znít jako předpubertální děti, co sem píšou, jestli mají natáčet na Youtube, ale zajímá mě váš názor. Dal jsem si za cíl, že na svoji facebookovou stránku získám 100 tisíc lajků do jednoho roku. Zvládl jsem to do 6 měsíců. Dal jsem si za cíl, že vydám bulvární web do tří měsíců. Zvládl jsem to do dvou. Teď se vrhám na Youtube. Ovládnu jej s dobrou znalostí marketingu, propagačními prostředky a nápadem pro tvorbu, jenž má potenciál? Pojďte, nasaďte mi sem váš typický cynismus a snažte se mi vymluvit mé cíle, mě to vždy pobaví 🙂

Nejlepší odpověď
Rokio

Vzhledem k tomu, jaké byly tvoje předchozí úspěchy, ti věřím, že to dokážeš. Důležité je odhodlání, snaha, tvrdá dřina, poctivost, síla vůle a také trochu talent.

Další odpovědi
anonym

Podaří se, vydaří se, zadaří se. Nám se daří, Vám se daří. Nejsem vědma a tak nevím, ale když je vůle, tak jde ledasco.

Drap

Nepodaří. O opaku přesvědčíš až skutkem.

anonym

Nevím, proč by se ti to nemohlo povést. Mnoho lidí to zvládlo i za kratší dobu… Ovšem také záleží na contentu, pokud bude originální a zábavný, není problém.

xxx3

není nad to dávat si smysluplné cíle.......třeba stvořit bulvární web…