Nerevarin

Po probuzení počítače z úsporného režimu nechce naběhnout internet a je nutno manuálně obnovit připojení.

Zdravím. Internet jinak běhá v pořádku, ale po probuzení se připojení nějak odstřihne a samo se neobnoví. Musím kliknout na nějakou diagnostiku, kde se obnoví připojení. Tam mi to píše nějaký problém s IP adresou a adaptérem + že problém opravil a pak to zase behá. Nevíte co s tím, aby se to už nestávalo? Moc díky.
Doplňuji:
Win 7, 32bit, Intel Core 2 Duo, 2GB RAM, deska ASUS P5Q

Nejlepší odpověď
novaky

svý železo jsi popsal hezky, ale scestně. Není tam info o HW zdroji netu.
Prověř tuhle sekvenci: Start / Ovládací panely / Možnosti napájení / Vypnout pevné disky / Nikdy
děkovat nemusíš. dej mi palec a budem dělat, že se to nikdy nestalo