platíte kontaktně nebo bezkontaktně?

Nejlepší odpověď
Jikra

Takže já taky nerad platím ale když už musím tak kontaktně na dřevo tedy „cash“.

Další odpovědi
Sůwa

Pokud to funguje tak bezkontaktně, ale co je to blbou otázku? Některé peněžní ústavy prostě jiné karty nevydávají… 🙂

Lamalam

Platím nerada.

cochee

Bezkontaktně v žádném případě, bezkontaktní kartu beztak v kešeni nemám a v žádném případě ji nechci. Pokud by mi banka sdělila, že příští karta bude každopádně jedině bezkontaktní, tak bych bance sdělil, že každopádně přijdou o klienta.

Drap

kontaktně

Pepa25

Bezkontaktně drobné nákupy v supermarketech (svačina atd) – nemusím se tahat s drobnými, kontaktně platby nad limit.