Pískají slabě i moderní LED, OLED panely, či tam už nejsou potřebné pro funkčnost cívky, které to způsobují jako LCD?

Znáte to. Když je doma ticho, tak je slyšet jen pískaní monitoru. Byl tento nešvar konečně vymýcen?

Odpovědi
Dochy

Obávám se, že měniče v tom budou zas. Bude to kus od kusu, je možné že některý výrobce si dá víc záležet…

mosoj

Neznám.

dr.luha

Stačí feritová jádra smočit vteřinovým lepidlem a je klid. Opatření funguje i v jiných zařízeních.