Green

Picasa 3 ???

Když v Picase vytvořím video z fotek a dám k nim písničku , hudba se začne strašně zasekávat a občas ani nehraje ?? co s tím ???
Doplňuji:
Je ten program Photo Story 3 v češtině ???

Nejlepší odpověď
Bedy

Zatím mě nic nenapadá, já bych doporučoval zkusit jiný program, například Photo Story 3 nebo Windows Movie Maker.
WMK je ve Windows XP předinstalovaný, do Vist a Sedmiček lze doinstalovat novější Windows Live Movie Maker, který je součástí balíku Windows Live Essentials.
Doplňuji:
Ano, Photo Story i WIndows Movie Maker jsou v češtině.

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-live/essentials-home

Další odpovědi
marijakes

Na video z fotek je nejlepší Photo Story 3 pro Windiws. Má pěkné zoomovací a přechodové efekty, hudba se dá přidat ve více formátech, dá se nahrávat i mluvený komentář ke každé fotce, hudba se dá i vygenerovat, uložit se dá v několika formátech. Působí efektně, ale cá se nainstalovat jen na ověřený OS. Před stažením z netu proběhne ověření systému. Prográmek je velmi intuitivní jednoduchý.
Doplňuji:
Já mám prográmek česky, už nevím přesně, kde jsem ho stáhla, na slunččnici ho mají anglicky. Mohu zkusit poslat, je malý a dál se uvidí.