maruš

Peníze za reklamu.

Známý mi poslal odkaz na stránky"ermail",kde se prý platí za přečtenou reklamu.Nemáte s tím někdo zkušenosti nebo setkali jste se s tím?Moc tomu nerozumím.Není to zase nějaká bouda?Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

fake, spousta lidí s vidinou 100,– už jen za registraci shromažďuje velké množství dalších a dalších lidí… Sem tam nějaký bílí kůň hlásá, jak dostal vyplaceno – ale je to fake

Další odpovědi
DDarent

podvod to bejt nemusí, protože nato, aby ste dosáhli 1000Kč, potřebujete OPRAVDU hodně ermailů, takže voni maj z vaší 1000Kč třeba 5000Kč.......

kapka

Já tam jsem zaregistrovaná, ale nemám nikoho pod sebou, maily chodí často, za kliknutí na reklamu mám většinou korunu, občas dvě nebo tři koruny. Ani nevím, kolik už mám „našetřeno“, ale tisíc určitě ještě ne. Samozřejmě netuším, jestli mi pak něco vyplatí.

Ještě mám Hellomobile, ale ti posílají reklamy míň a taky jsou tam menší odměny. Myslím, že mi mají vyplatit už padesát Kč, ale ještě tolik určitě nemám.

Pak mám ještě Akčníceny, tam taky sbírám nějaké akční centy a snad by za to mělo taky něco být. Tam to má ale ještě jeden význam, můžu si tam nastavit třeba, že hledám mléko do deseti Kč a pak mi přijde na mail upozornění, kde v okolí ho za tu cenu prodávají. To mi přijde super, nemusím to sama hledat v letácích.