Avatar uživatele
maruš

Peníze za reklamu.

Známý mi poslal odkaz na stránky"ermail",kde se prý platí za přečtenou reklamu.Nemáte s tím někdo zkušenosti nebo setkali jste se s tím?Moc tomu nerozumím.Není to zase nějaká bouda?Děkuji za odpověd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, MA-SU-KA před 4572 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

fake, spousta lidí s vidinou 100,– už jen za registraci shromažďuje velké množství dalších a dalších lidí… Sem tam nějaký bílí kůň hlásá, jak dostal vyplaceno – ale je to fake

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DDarent

podvod to bejt nemusí, protože nato, aby ste dosáhli 1000Kč, potřebujete OPRAVDU hodně ermailů, takže voni maj z vaší 1000Kč třeba 5000Kč.......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Já tam jsem zaregistrovaná, ale nemám nikoho pod sebou, maily chodí často, za kliknutí na reklamu mám většinou korunu, občas dvě nebo tři koruny. Ani nevím, kolik už mám „našetřeno“, ale tisíc určitě ještě ne. Samozřejmě netuším, jestli mi pak něco vyplatí.

Ještě mám Hellomobile, ale ti posílají reklamy míň a taky jsou tam menší odměny. Myslím, že mi mají vyplatit už padesát Kč, ale ještě tolik určitě nemám.

Pak mám ještě Akčníceny, tam taky sbírám nějaké akční centy a snad by za to mělo taky něco být. Tam to má ale ještě jeden význam, můžu si tam nastavit třeba, že hledám mléko do deseti Kč a pak mi přijde na mail upozornění, kde v okolí ho za tu cenu prodávají. To mi přijde super, nemusím to sama hledat v letácích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek