Andělé

Pěkné ráno všem 🙂,prosím vás,jak odemknu zpět email?

Včera jsem byla na návštěvě u kamarádky a řekla mi,že její přítel si poprvé sednul k jejímu emailu a podařilo se mu ho nechtěně zamknout.Od té doby se k emailům nedostane,nevě­dí,jak ho zpět odemknout.
Přiznám se,že to slyším prvně,nevím,že email jde zamknout. Nevíte prosím,jak to opět odemknou? Moc za ně děkuju 🙂

Nejlepší odpověď
Hlada

Chtělo by to víc informací, co pod tím pojmem myslí. Na mne to dělá dojem, že se kamarádka připojovala k serveru příchozí pošty prostřednictvím webového rozhraní pomocí cookie, jako trvale přihlášená, přítel ji odhlásil a teď nezná heslo. Jinak pojem zamknout mail se nepoužívá.

Další odpovědi
BandiOl

Nedošlo náhodou ke změně hesla?

arygnoc

zkuste hledat v prohlížeči heslo (většinou v nástrojích), jinak požádat admina o heslo.

došlo pouze pouze k odhlášení (pokud ne ke zrušení, nedejbože), e-mail nelze „zamknout“.

kurec

skuste si sednout k jinemu počitači jestli zase nepujde otevřit tak zavolejte opravaře

Zdroj: coputer 007

Andělé

Bohužel víc informací nemám,sama ani nevím o co jde,ale řeknu jim,co jste napsal,třeba jim to pomůže.Nebo budou muset dát více info.
Moc Vám ale za ně děkuju 🙂