Avatar uživatele
Andělé

Pěkné ráno všem 🙂,prosím vás,jak odemknu zpět email?

Včera jsem byla na návštěvě u kamarádky a řekla mi,že její přítel si poprvé sednul k jejímu emailu a podařilo se mu ho nechtěně zamknout.Od té doby se k emailům nedostane,nevě­dí,jak ho zpět odemknout.
Přiznám se,že to slyším prvně,nevím,že email jde zamknout. Nevíte prosím,jak to opět odemknou? Moc za ně děkuju 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, dědapetr, anonym před 4667 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Chtělo by to víc informací, co pod tím pojmem myslí. Na mne to dělá dojem, že se kamarádka připojovala k serveru příchozí pošty prostřednictvím webového rozhraní pomocí cookie, jako trvale přihlášená, přítel ji odhlásil a teď nezná heslo. Jinak pojem zamknout mail se nepoužívá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BandiOl

Nedošlo náhodou ke změně hesla?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

zkuste hledat v prohlížeči heslo (většinou v nástrojích), jinak požádat admina o heslo.

došlo pouze pouze k odhlášení (pokud ne ke zrušení, nedejbože), e-mail nelze „zamknout“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kurec

skuste si sednout k jinemu počitači jestli zase nepujde otevřit tak zavolejte opravaře

Zdroj: coputer 007

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Andělé

Bohužel víc informací nemám,sama ani nevím o co jde,ale řeknu jim,co jste napsal,třeba jim to pomůže.Nebo budou muset dát více info.
Moc Vám ale za ně děkuju 🙂

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek