Pokročilý

PC mi zkrývá videa na Flashce

Je divný, že počítač mi začal poslední dobou skrývat všechny soubory (bud na FLASHce nebo tabletu). Když třeba zkopíruju z PC do tabletu nějaké video, tak po zkopírování to video v tabletu zmizí a objeví se tam místo něj jenom soubor se stejných názvem a velikostí asi jenom tak pár kb (když se dívám na PC do složky tabletu) a když se dívám na tabletu tak vidím, že tam mám oba soubory (jak to video, tak i ten pár kb soubor). Na FLASHce mi to taky začalo skrývat soubory a místo nich tam dávat automaticky ty pár kb soubory. Ještě před pár dny to nebylo. Ty soubory mají myslím nějaký formát ink myslím či co, nevím ted. Prosím poradte.
Doplňuji:
cochee - to nemůže bát zástupce jelikož, když to nakopíruju do tabletu, tak když potom tablet od PC odpojím, tak v tabletu jde vidět, že to video tam je a normálně jde zapnout..... , jenom v PC se to neobjevuje....

Odpovědi:

Stříbrný

Formát není .ink, ale .lnk - tedy link, česky zástupce. Ty nekopíruješ, ale vytváříš zástupce, tzn. ukazatel na původní soubor. Kdybys na něj poklikal, zatímco jsou PC a tablet ještě propojeny, otevře se ti video v původním místě, tedy v PC. Všímej si při přetahování ikony do nového místa: dokud nepustíš myš, může objekt, který se pohybuje zároveň s ukazovátkem myši, nabírat tří podob. Buď je to holý obrys/ikona a to znamená, že soubor přesuneš, tzn. objeví se v novém místě a ve starém se smaže. Druhá možnost je, že se u obrysu/ikony dělá malé znaménko plus, v tom případě bude po puštění myši probíhat kopírování, tedy soubor v původním místě zůstane a v novém se vytvoří nová kopie. A třetí možnost je vytvoření zástupce, to je tvůj případ, u obrysu či ikony se tvoří taková malá zahnutá šipka. Zároveň na ikoně, která se vytvoří v novém místě, se rovněž ta šipka objeví, pokud to nebylo v systému zakázáno. A důležité: mezi těmito režimy se přepíná držením kláves Shift nebo levý Alt nebo Ctrl, případně jejich kombinací, v okamžiku pouštění myši. Vyzkoušej.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.