PC do nouzového režimu 2

Skoušel jsen mačkat F8 naskočilo toto- 1st floppydrive, cdrom::pc-hl-dt-stdvd-ram, sata:3m-st3160815as, usb:generic sd (cf ,sm , ms ,) reader žádný nouzový (emergency)sem nenašel.. Pro Bumbese:nejsu si vědom že bych něco vymazal.. moc tomu nerozumím beru každou nápovědu ovšem obnovení systému staršího data slyším po 1

Odpovědi
Bumbes

Budeš muset nejspíš použít pomoc někoho kdo tomu rozumí víc než ty, když ani neumíš použít nápovědu Windows pro zjištění termínů kterým nerozumíš.