Geo

PANASONIC DMP-BD65 – neví někdo s jakým harddiskem spolupracuje USB tohoto přehrávače?

Odpovědi
P.T.

Nemáte od toho návod? Je tam napsáno, že USB slot „spolkne“ max 128GB paměť. Dále, že nepodporuje napájení/nabíjení, primárně je určen pro digitální foťáky/kamery Panasonic (jiná zařízení, jakákoliv nemusí být kompatibilní), nepodporuje NTFS formátování(abychom si nemohli přehrávat velké HD RIPy).

Takže jestli k tomuhle připojovat HDD, tak 120ti gigový, s vlastním (externím) napájením, který bude naformátovaný ve FAT 12, FAT 16 nebo FAT 32.

Panasonic BR přehrávače mají strašná omezení i co do optických disků, které umějí přehrát. Konkrétně tenhle model je naprostý úlet výrobce. Konkurenční výrobci mají mnohem lepší podporu formátů/disků i připojených flash pamětí.

Zdroj: http://www.pa­nasonic.cz/html/cs_­CZ/V%C3%BDrob­ky/DMP-BD65/manuals/5459361/in­dex.html