Ovladače do počítače

Jsou vaše ovladače aktuální?

Zkontrolujte váš systém zdarma a zjistěte

Zastaralé ovladače brzdí váš počítač až do úplného zhroucení systému.
Pomocí Super Ovladače můžete vaše ovladače aktualizovat úplně jednoduše.
Nyní můžete zkontrolovat počítač ZDARMA.jaký je váš názor na tuto nabídku

Nejlepší odpověď
Hlada

Nebrat. Zpravidla vám „zkontrolují“ počítač, zjistí spoustu chyb a ty vám navrhnou za poplatek odstranit. Ovladače instalujte jen ze stránek výrobce HW zdarma.

Další odpovědi
niemand

doporučuji vyhnout se těmto nabídkám. většinou se jedná o 1/podvod, nebo 2/instalaci nevyžádaného softwaru, nebo 3/dřív nebo později budete za další aktualizaci platit. Hezký den

AndreiRanger

Zastaralé ovladače povedou ke zhroucení počítače?? Je to jasný podvod! Ovladače jsou určeny pro jednotlivé části hardware a jejich aktualizace pouze odstraňuje drobné nedostatky v původní verzi. Aktualizace může pomoci vašemu PC, ale v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nemůže neaktualizovaný software PC poškodit!

Je to jako kdyby Vám někdo tvrdil, že když Vašemu domu, který má 4 okna, neuděláte další 2, tak dům spadne..