nukušinka

otočený obraz!

otočil jse mi obrazna počítači a nevím co s tím .. poraďtě prosím _

Odpovědi
Michal Kole

Co máš za grafickou kartu ? Ati nebo Nvidia

Vpravo u hodin máš ikonku grafické karty tak z kontxtového menu si vyber otočit obraz nebo se dostaň do ovládacího panelu a proklikej se menu určitě někde najdeš Otočit obraz

BTW: Umíš plavat ?

Barbucha 66

nebo jestli máš notebook tak na pravo od mezerníku máš tři tlačítka šipky takže zmáčkneš všechny tři a šipku nahoru ( tři tlačítka alt gr, pak takovej obrázek jako tabulka a ctrl )