FOG

Otazka ohledne odpovedi CZ.

Co udelate,az budete zlati?
Budete se treba chtit s ostatnimi sejit nekde?

Nejlepší odpověď
kropitko

zlatý se zlatýma,stříbrný se stříbrnýma,atd, no a pak se sejdem všichni-hotový pelmel
Doplňuji:
díky za palec,to mě chce někdo dostat mezi zlaté,nebo stříbrné ????

Další odpovědi
anonym

Těžko.Taková událost to příp. nebude.

Gorouš

A proč? mně to připadá absurdní. Ale musíme se radovat maličkostem.

ten který je

Jestli někdy budu zlatý mi je celkem jedno a chtěl bych nadále odpovídat nebo se tázat.S tím setkáním se to zde už jednou řešilo.Jsem skeptický protože jsme všichni z různých koutů republiky a zvláště ženy jsou zaneprázdněny výchovou a starostí o své děti.Jinak já osobně nejsem proti.

panenka

já osobně nad tim ani nepřemyšlím jsem tu a hotovo.

anetadela1

Tak dlouho tady asi nebudu :)