Operator Vodafonu nabizi jako darek 5OO sms nebo mms zdarma když se zaregistrujete na vodafone parku.

Vubec tomu nerozumim…zare­gistruji se to bych zvladla ale ty sms a mms budu posilat odkud?Telefonem nebo přes internet…vubec jsem to nepochopila i když jsem si o te nabidce něco přečetla na jejich strankach.Prosim o laicke vysvětleni,pokud tomu rozumite.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

ty bonusove zdarma smsky lze skutecne posilat pouze z vodafone parku http://park.vo­dafone.cz ale do JAKEKOLIV SITE, nejen do site vodafonu, takze vyhoda oproti tradicni SMS Brane (ktera umoznuje zasilat smsky do z internetu do site vodafonu zdarma po cely rok) tu preci jen je…

viz http://pece.vo­dafone.cz/app/an­swers/detail/a_id/999/­c/311,320,321/r_id/100140

na to rozesilani vanocnich smsek je to docela fajn darek rekl bych, skoda ze jsem u tmobilu tam se kvuli stavajicim zakaznikum moc nepretrhnou…
Doplňuji:
mimochodem zajímavý retro styl číslovky psané pomocí písmen 🙂 … to už se dnes nevidí

Další odpovědi
mosoj

Kvuli stávajícím zákazníkům se nepřetrhnou u žádného operátora.
Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají.

Nebo jako na vojně. Nápis na bráně při příchodu " Vítáme vás !„, po projití brány na druhé straně "Uź vás máme“!