Avatar uživatele
KANTO

Omylem jsem smazal značku-symbol v mailu pro připojení přílohy. Jak ji tam dostat zpět?

.

Zajímavá 0 před 1975 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Co prosím? Jakou značku pro připojení přílohy ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Máš na mysli, že jsi v editoru poštovní zprávy „smazal“ „připojení příloh“? Smazat se to opravdu NEDÁ. Připojení jiného textu se dělá kopírováním textu. Obrázek totéž. A nakonec přílohy jdou stejně.

Opět: Pokud potřebujete radu ohledně počítačů a funkcí programů, VŽDY uvádějte operační systém, jeho verzi, program a jeho verzi.
Z Tvého dotazu nelze vůbec poznat, o co Ti jde, v čem je problém…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KANTO

Moje nepřesná formulace, ale jde o to, připojit k mailu obrázek, jiný text apod. Stačilo kliknout na tu značku a otevřela se nabídka Tento počítač.

před 1975 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A proč, proboa, tak složitě? Něco jako [ctrl] + C / [ctrl] + V funguje mnohem efektivněji, nemluvě o pouhém přetažení z jakéhokoli správce souborů, nebo z jakéhokoli prostředí, kde se právě pracuje, včetně odkazů, souborů, obrázků, textů… Tu „sponku“ jsem snad nikdy nepoužil.

před 1975 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jo… a v rozbalovacím menu by se to mělo taky někde najít… a tam se to ani upravit / „smazat“ nedá.

před 1975 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ještě bys mohl napsat, jak se to to povedlo „smazat“, protože to prostě NEJDE. Nebo aspoň napiš, cos dělal… ono možná se ti povedlo to někam schovat, změnit uspořádání lišty tlačítek, nebo tak něco…

před 1975 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KANTO

Dík za rady, problém se týká eM Clienta, tam ta značka je vlevo u ostatních symbolů. Smazal jsem ji pravou myší a klinutím na smazat. Kopírování používám, nicméně s původním symbolem se mi to zdálo pohodlnější.
Raději bych pro W10 používal pošt. klienta „Poštu“, jenže ta pouze přijímá, ale neodesílá. Nevím, co s tím.
Dík, že máte snahu mi pomoci.

před 1974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KANTO

Tak se mi to podařilo najít a obnovit, bylo to schované na konci lišty pod „více“. Už jsem to tam nainstaloval. Děkuji všem za ochotu poradit, třebaže v dotazu byly nepřesnosti, takže to není jednoduché.

před 1974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Takže ne „nainstaloval“ ale přesunul… Já asi tuším, kde jsi to měl. Já tam mívám jiný věci, co používám… No.. povedlo se…

A k tý počtě… co to nastavení serverů?

před 1974 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek