panenka

omlouvam se za chyby blbne mi klavesa muzete mi nekdo pomoci

uz jsem jednou psala a zkusila sechno mozny ale klavesy kde mam napsane cislice s pismi me blbne.nedokazi napsat z s hackem,dlouhe a,s z hackem no zkratka vsechny pismena co se tam nachazi.muzete mi nekdo pomoci u otazniku se mi pise jen ta carka dole u hodin mam cs.zrejme se jedna asi o nejakou malou chybu protoze mi to rano jeste slo jak jsem pustila deti na pocitac uz mi to nejde.pomuze mi tu nekdo prosim o presny postup dekuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

adusko pro4 se m2 ptas na vek,co potrebujes;
podle téhle věty je jasné,že je klávesnice nastavená na EN(ANGLIČTINA),sta­čí stisknout společně Alt+Shift a vyzkoušet,musí to být O.K.

Další odpovědi
COVERENDER

Já bych být Tebou dal dětem „přes prsty“ a zeptal se jich jak to přeply…

fortin

Nejspíš tam něco nateklo. Bude to schnout vélmi dlouho.

ondarcz

Taky bych to viděl na to, že sis spustila funkci „jedním prstem“ nebo-li „sticky keys“. Asi jsi zmáčkla 5× shift a pak OK. Vpravo dole, u hodin, bys měla mít malou inkonku se čtyřmi obdélníčky. Dvojklikem levým myšítkem vyvoláš nabídku nastavení. Tam si odfajfkuj možnost „Jedním prstem“ nebo angl. „Sticky keys“. Doufám, že ti to pomůže.

vicix8

je také možne to co se stalo mě- nemohl jsem psát háčky/čárky tak jsem si projel počítač programem na odstraňování mikro-viru Ad-aware a pak to přestalo zkus to