Zlatý

omlouvam se za chyby blbne mi klavesa muzete mi nekdo pomoci

uz jsem jednou psala a zkusila sechno mozny ale klavesy kde mam napsane cislice s pismi me blbne.nedokazi napsat z s hackem,dlouhe a,s z hackem no zkratka vsechny pismena co se tam nachazi.muzete mi nekdo pomoci u otazniku se mi pise jen ta carka dole u hodin mam cs.zrejme se jedna asi o nejakou malou chybu protoze mi to rano jeste slo jak jsem pustila deti na pocitac uz mi to nejde.pomuze mi tu nekdo prosim o presny postup dekuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

adusko pro4 se m2 ptas na vek,co potrebujes;
podle téhle věty je jasné,že je klávesnice nastavená na EN(ANGLIČTINA),stačí stisknout společně Alt+Shift a vyzkoušet,musí to být O.K.

Další odpovědi:

Pokročilý

Já bych být Tebou dal dětem "přes prsty" a zeptal se jich jak to přeply...

Bronzový

Nejspíš tam něco nateklo. Bude to schnout vélmi dlouho.

Taky bych to viděl na to, že sis spustila funkci "jedním prstem" nebo-li "sticky keys". Asi jsi zmáčkla 5x shift a pak OK. Vpravo dole, u hodin, bys měla mít malou inkonku se čtyřmi obdélníčky. Dvojklikem levým myšítkem vyvoláš nabídku nastavení. Tam si odfajfkuj možnost "Jedním prstem" nebo angl. "Sticky keys". Doufám, že ti to pomůže.

je také možne to co se stalo mě- nemohl jsem psát háčky/čárky tak jsem si projel počítač programem na odstraňování mikro-viru Ad-aware a pak to přestalo zkus to

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.