Killer

Odtlaceni FSX

Vždy když začínám let v FSX u gateu, vždy když dam odtlaceni (shift+P), tak mě to vytlačuje rovně a pak se tam musim otacet pres travu. Jak mam udelat aby me to odtlacovalo do opacné strany něž pojedu rolovat?

Odpovědi

To nejde, můžeš ale letadlo nechat vytlačit jen do poloviny té čáry a pak se otočit. Když se podíváš, tak to tak dělají i AI letadla. Ani v reálu ti ten vůz neodtlačí letadlo do boku, vždy jen rovně. ani pravá letadla nejezdí přímo po té čáře.