Odstoupení od leasingove smlouvy

chcy se zeptat-chtel bych odstoupit od leasingove smlouvy a nevym kdyz jim vratim auto tak kolik me to vyjde navyc nebo jak to je stim ukončením aby mě to nevyšlo dráž než cely uvěr

Odpovědi
standa

PROBOHA co vás vede k takovéto úvaze ?

Vždyť princip leasingu je vlastně jinými slovy KOUPĚ toho auta, akorát jiným ´splátkovým´ způsobem.

No a pokud od smlouvy odstoupíte, tak na tom VŽDY PRODĚLÁTE !!!

Téměř za každou cenu (to říkám jen básnicky) byste měl sehnat prachy na ty měsíční splátky.

Ajadom

Při předčasném ukončení leasingové smlouvy nejste jako nájemce zbaven povinnosti uhradit
pronajímateli (leasingové společnosti) všechny dosud nezaplacené splátky za dobu, na kterou byla smlouva uzavřena, výdaje pronajímatele spojené s ukončením smlouvy a odebráním předmětu, úroky z prodlení, smluvní pokuty a náhradu škody. Proces předčasného ukončení smlouvy končí finančním vyrovnáním, které obnáší všechny uskutečněné i neuskutečněné platby od nájemce, nespotřebovaná záloha či časově nerozlišené první vyšší splátky, pojistné plnění od pojišťovny, částka za prodej předmětu, úroky z prodlení za opožděné nebo do dne ukončení smlouvy neuhrazené splátky, současná hodnota dluhu nájemce ke dni ukončení smlouvy, různé poplatky a ostatní náklady spojené s předčasným ukončením leasingové smlouvy.

Tak to si ještě rozmyslete.