mladek

Odstoupení od kupní smlouvy

Podmínky o odstoupení od kupní smlouvy při nákupu přes e-shop mě jsou zhruba jasné Potvřebuji vědet když jsem si objednal tablet přes e-shop a následně jsem si ho vyzvedl v kamenné prodejně kde jsem ho druhý den vrátil a vystavili me potvrzení kde je napsaná žádost o vratku,jestli to stačí ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Způsob vrácení peněz je napsáno ve smluvních podmínkách každého obchodu, většinou do 30dní. Já pokud jsem něco vracela, tak jsem vždy měla to štěstí, že mi peníze vrátili hned (z ruky do ruky). Každopádně k té žádosti, nebo přímo v ní by mělo být napsáno, že jste zboží v bezvadném stavu vrátil.

Další odpovědi
Drap

Mělo by to stačit. Nic jiného neni třeba