Zlatý

Odkaz - stažení náhodné verze souboru (nebo na střídačku)

Potřebuju vytovřit odkaz, na kterej když kliknu, tak aby se to přesměrovalo náhodně na jeden z přednastavných 10ti dalších odkazů. Prostě mít u toho odkazu nastaveno deset různých adres, a aby to náhodně na jednu z nich toho člověka kterej na to klikne přesměrovalo. Řeknu z jakýho důvodu to potřebuju, možná že někoho napadne něco lepšího.

Mám hru, kterou když spustím, tak se zapne i chat pro hrající uživatele. Problém je, že aby to tu osobu do toho chatu pustilo, musí mít v jednom ze souborů nastavený vlastní nick a heslo, a to se nastaveuje tak, že je potřeba se složitě registrovat na jednom webu který je v jazyce, kterýmu nikdo nerozumí, proto jsem to vyřešil tím způsobem, že jsem na tom webu zaregistroval univerzální nick s univerzálním heslem, jen aby se ta osoba mohla připojit na chat a já jí mohl vysvětlit co a jak. Problém je v tom že si tuhle hru stahuje několik lidí najednou a spouští ji ve stejnou chvíli, tudíž nastává situace, kdy se připojí na chat několik lidí zároveň se stejným (univerzálním nickem), čímžpádem z toho chatu vždy nově příchozí toho stávajícího uživatele (se stejným nickem) vytlačí a ten je vyhozen. Načež ten se opět připojí a vytlačí z chatu toho kým byl vytlačen a takhle se prostě přetahujou :) Takže mě napadlo, zaregistrovat na tom cizím webu 10 různých nicků (nick_1, nick_2, nick_3 atd.) a pak vytvořit odkaz na 10 souborů s hrou s deseti různými nicky, nicméně kdybych tyhlencty soubory umístil na stránku hned pod sebe, tak každý bude stahovat hned ten první soubor a nic se nezmění, proto potřebuju aby se po kliknutí na odkaz začal stahovat 1 náhodný soubor (z těch 10ti) nebo ještě lépe, první co klikne na odkaz stahoval soubor č.1, druhý co klikne soubor č. 2, třetí v pořadí soubor č.3 a tak dále... a od 10 souboru by to jelo zase od znova. Je možný tohle nějak udělat?

Odpovědi:

Bronzový

V PHP by se to řešilo takto http://pastebin.com/…

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

I564: já po potřebuju hodit na blog, bude to fungovat taky? nebo jde to nějak překonfigurovat?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.