Millisek

Od jakého věku by se měla u chlapců stahovat předkožka ?

Odpovědi
elkon

Co si pamatuji, tak od dětství.

Drap

Od útlého dětství. A je to velmi důležité. Komplikace které mohou vzniknout, nejsou nic příjemného.

Tuisenim

Doporučuji obřízku… jen samé výhody…

zjentek

Jakého věku proboha? Ježiši, nenechat tvrdnout tvaroh a ne čekat na správný věk, neasi!

da ny

Většinou až od 3. roku věku. Někdy je součástí tříleté prohlídky.
Snadno jste mohla dohledat informace sama, mapř.:
https://www.pred­kozka.info/kdy-stahovat-predkozku/

IvkaH

Mělo by se od 3. roku a nám doktorka doporučila koupit tady tu mastičku https://www.pin­damast.cz/ , po každé koupili šuldu namazat a pomaličku zkoušet stahovat a takhle po každé koupeli.

JarkaHor

Syn bude mít 4 a už nás na to doktorka upozornila a taky se zmínila o pinďa mastičce a koupelích, takže to teď takto praktikujeme a pomalu, ale jistě to jde stahovat.

IvkaH

Ta mastička by měla pomoct :) stačí dbát na to, aby si mu pinďu každý den ráno a večer namazala a je to :)