plzen111

Jak stáhnout obrazek z Google maps?

Chci se zeptat.Chci si stáhnout dum z Google mapy do notebooku,ale chci aby to bylo bez textu.Je tam logo Google souřadnice a měřítko.Slisel jsem ze to jde.Víte my poradit jak by to šlo udělat nebo nějakej free program.A jeste jak se dají rozmazané casti opravit.Dekuji

Odpovědi
Jantar2

Já s tímto nemám zkušenost ale vždy jem si myslel že je toto možné jen v placeném Google Earth Pro

Pepa25

Máš to v temporaly internet files – ale pravděpodobně na kousky a různých podadresářích.Je to piplačka, ale pokud fakt chceš, tak to najdeš a poslepuješ.

mariohlas

Print Screen, uložit a pak obrázek upravit ve free IrfanView. Ale je to složité.

StandaXB3

Pokud se Vám jedná o fotografii místa, kterou tam někdo vložil, tak postup je detailně popsán zde:
https://www.wi­kihow.com/Dow­nload-an-Image-from-Google-Maps
V uvedených složkách najdete a uložíte obrázek, který potřebujete, případně složíte z více obrázků.
Doporučuji první metodu přes Google Chome, kde získáte zdrojový obrázek v maximálním rozlišení.

Zdroj: https://www.wi­kihow.com/Dow­nload-an-Image-from-Google-Maps