ondra07

Obchodujete někdo na burze online?

Kolik lidí zde obchoduje na burze?
Já sám obchodoval s opcemi a docela úspěšně. Podle mě se tím vydělávat dá, pokud tomu člověk rozumí..

Nejlepší odpověď
bolak

Ano- úspěšně

Tomu ani rozumět nemusíš, stačí přijmout fakt, že cílem firem je vydělávat peníze a né bankrotovat, a potom rozložit investice. Pokud si vybereš 3 firmy a do těch narveš ohromné částky, tak pak to může dopadnout 3 variantama:

  1. Vyděláš balík
  2. Budeš zhruba na svým
  3. Přijdeš o všechno

Pokud rozložíš malé částky na stovky či tisíce různých subjektů a vyčkáš nějakou dobu, budeš na tom cca asi tak 2×-3× lépe než když je nacpeš do banky na termínovaný vklad.

Jinak je zajímavé, že když ti to tak moc jde, tak proč ses před několika dny ptal na to kde sehnat půjčku 10.000… to jsou záhady světa

Další odpovědi
anonym

Ne- nemám zájem

To raději budu obcovat se ženami, než obchodovat s opcemi!

Drap

Ne- nemám zájem

Pokud se ti dal a vyděláváš, tak vydělávej a nedělej zde nábor.

dudu

Ano- úspěšně

jirka F

Ne- nemám zájem

anonym

barbakan – Na burze jsou převážně buzíci a mormoni, ale to jsou taky lidé!