blabla017

Je trestné masturbovat před opačným pohlavím před webkamerou?

Občas mi to nedá a jdu na omegle, kde hledám holky, před kterýma si to můžu udělat. Hrozně mě to bere. Vím, není to úplně normální, ale prostě mi to nedá a jdu tam. Chci se zeptat, jestli mě může někdo vypátrat třeba podle IP adresy nebo tak anebo jestli je to trestné. Kdyby se na to přišlo, tak tu ostudu bych asi nepřežil.

Odpovědi
Tw!st

Tady nejsi na zpovědnici, nemusíš psát detaily. Pokud jde o IP adresu, tak těžko, to by ta slečna musela umět solidně s počítačem. Pokud se i přesto bojíš, použij třeba Cyber Ghost

Mc Merkurion

… no, ono asi si ho honit před stejným (jestli nepatříš k oné hřejivé menšině) ztrácí smysl – takže, dokud to nejni na veřejnosti, je to každýmu šumák …

bububabu

Zapomínáš že před web kamerou nejsi s protějškem nikdy sám. Nějaký admin nebo hacker, nebo policejní, sledovací složky pro které je toto prací atp. tě mohou sledovat a v horším případě video mohou zneužít na internetu. Pakliže ho někdo i natáčí budeš na internetu navěky, co se na internet vloží už se nikdy nesmaže a jednou ty nebo tvoji známí tě tam třeba i najdou, ale to už ti nebude tak příjemné.
Mnoho holkám se tohle hnusí a nikdy by si nechtěli nic začínat s takovým úchylem. Raději si najdi normální vztah, nebo vyhledej sexuologickou léčbu protože tohle není normální.
Přes IP jdeš dohledat a zvlášt když máš přátelé na určitých místech…