LuK4S3k CZ

O kolik procent je Intel Core i3 štyřjádrová verze silnější než AMD A6 5400k ?

Odpovědi
cochee

To je nějaký chyták? 🙂 Žádná i3 není čtyřjádro. Ani ty poslední na architektuře Haswell.

klob1

Ano souhlasím také s Cochee,že je to pěkná krávovina I3 a čtyřjádro?To snad jsi chtěl někoho pobavit nebo si z tebe někdo pěkně vystřelil..Když I5 se dokáže na taktovat jako 4 jádro a to by stejně člověk byl opatrný.A 4jádro teprve je I7 a čtyřjádro bylo Quadro.Před asi 5 lety,které mám.Pak zkoušeli 3 jádra,ale ty se nějak asi neosvědčili.A vra­celi se zpět ke dvoujádrům, až pak začali znovu 4 jádra.Pozor na nesmysli psané obchodníky!Když chtějí prodat,tak napíší cokoliv,dnes už neplatí,co je psáno,to je dáno!