zjentek

O čem vypovídá, že se denně mezi 18. a 22. hodinou nelze připojit na Cztorrent?

Tracker byl zastaven! A to hlásí furt dokola.
To je to tam tak moc frekventované, až přehlcené?
A proč jsou lidé tam? Je to zahlcené.
A proč nejsou někde jinde, třeba mezi lidmi? Třeba v sobotu večer!
A kolik to při zahlcení tak zhruba může čítat lidí, že už se tam nevejdu?
Nebo je to úplně něčím jiným? Porucha je na mém přijímači?

Nejlepší odpověď
tforro

Vypovídá to o tom, že banda blbů opět provád na server cztorrentu DDoS útoky. To je taky důvod, proč před časem zavedli při přihlašovaní tu volovinu naklikejte na výlohy obchodů, dopravní značky moře atd. Evidentně to nepomáhá.
Ono tam ani není tolik lidí, ale DDoS útoky snižují jejich možný počet.

Doporučuji malý tip. Pokud máš nějakou vyšší hodnost uživatele, přihlaš se ráno na cztorrent a potom se neodhlašuj, ale zavři prohlížeč. Zůstaneš přihlášený a je velká pravděpodobnost, že se připojíš odpoledne i večer. Jako první jsou od přístupu odstřiženi nepřihlášení, potom validating a members. Jako VIP se většinou dostaneš, ale pouz neodhlášen.

Další odpovědi
ivzez

Podle mne je to proto, že lidé v tu dobu nejčastěji stahují.
(Po práci a po večeři mají čas třeba na film.)