Pokročilý

NTB do 16 000 kč ... jaký?

Dobrý den, chci poradit s koupí NTB do 16 000,- Kč.... chtěl bych HP ale přemýšlím ještě o toshibě.....tak nevím...., rozhodně by měl být na hry, a pokud možno, aby grafika nebyla integrovaná..... a aby prostě nebylo všechno nasraný na jedný desce.....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Další odpovědi:

Vzhledem k tomu, že HP v současné době prodává svou divizi výpočetní techniky, jdou ceny lehce dolů, aniž by to bylo na úkor kvality. HP se nadále bude specializovat jen na softwar a firemní síťová řešení.
Má lepší renomé, servisní zázemí a prozákaznickou firemní obchodní politiku.
Takže doporučený tip od kost by mohl být zajímavý, tím spíše, že už jej někdo klientsky ověřil.

Bronzový

S HP souhlasím, nicméně určitě ne s pavilionem. Sám sice mám starý model dv6799 a plná spokojenost, nicméně kamarád má novějšího paviliona, myslím, že téhle dv6 řady a už ho musel reklamovat kvůli větráku, který řval a zasekával se, podruhé kvůli displeji, který mu blikal a dále musel kupovat novou baterii, protože ta stará odešla úplně (bez adaptéru ani ránu) a už mu znovu chroupe větrák ... já se svým starým modelem po třech letech mám akorát občas problém s hučícím větrákem. Vždycky jsem paviliony chválil, ale po zkušenostech s kamarádovým pavilionem bych do nich už nešel ani náhodou.

Montují se totiž v polsku, kde je také jejich jediný servis, takže s reklamacemi je trochu problém a trvá to :) Navíc to jsou poměrně výkonné notebooky za reklativně nízké ceny, aby to vypadalo atraktivně, což znamená použití levnějších komponent.

Ale kdo ví ... třeba měl kamarád jen obrovskou smůlu :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.