Galax

NTB do 16 000 kč … jaký?

Dobrý den, chci poradit s koupí NTB do 16 000,– Kč… chtěl bych HP ale přemýšlím ještě o toshibě.....tak nevím…, rozhodně by měl být na hry, a pokud možno, aby grafika nebyla integrovaná..... a aby prostě nebylo všechno nasraný na jedný desce.....

Nejlepší odpověď
kost

Známý má tento notas je skvělý na hraní her:

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/673737-hp-pavilion-dv6-3160sc/?q=hp&­categoryPath=/po­citace/notebo­oky&r=zbozi1&ca­tegoryId=111&sId=Ul­cb-NIpCCS8fPhGM-kJ

Další odpovědi
anonym

Vzhledem k tomu, že HP v současné době prodává svou divizi výpočetní techniky, jdou ceny lehce dolů, aniž by to bylo na úkor kvality. HP se nadále bude specializovat jen na softwar a firemní síťová řešení.
Má lepší renomé, servisní zázemí a prozákaznickou firemní obchodní politiku.
Takže doporučený tip od kost by mohl být zajímavý, tím spíše, že už jej někdo klientsky ověřil.

blesk26

S HP souhlasím, nicméně určitě ne s pavilionem. Sám sice mám starý model dv6799 a plná spokojenost, nicméně kamarád má novějšího paviliona, myslím, že téhle dv6 řady a už ho musel reklamovat kvůli větráku, který řval a zasekával se, podruhé kvůli displeji, který mu blikal a dále musel kupovat novou baterii, protože ta stará odešla úplně (bez adaptéru ani ránu) a už mu znovu chroupe větrák … já se svým starým modelem po třech letech mám akorát občas problém s hučícím větrákem. Vždycky jsem paviliony chválil, ale po zkušenostech s kamarádovým pavilionem bych do nich už nešel ani náhodou.

Montují se totiž v polsku, kde je také jejich jediný servis, takže s reklamacemi je trochu problém a trvá to :) Navíc to jsou poměrně výkonné notebooky za reklativně nízké ceny, aby to vypadalo atraktivně, což znamená použití levnějších komponent.

Ale kdo ví … třeba měl kamarád jen obrovskou smůlu :)

Helsing

Zdravím pokud ti budou stačit dvě jádra tak bych doporučil tento

Zdroj: www.mironet.cz/hp-pavilion-g61021sc-156quot-led-amd-phenom-ii-x2-n660-3ghz-4gb-640gb-amd-hd-6470m-1024mb-dvdrw-w7hp-cz+dp156508/