Nový notebook. Poradil by mi někdo zkušenější jaký je rozdíl?

Poradil by mi někdo zkušenější jaký je rozdíl mezi

http://www.alza.cz/…
a
http://www.alza.cz/…

popřípadě nějaký jiný v této cenové relaci. Děkuju
Doplňuji:
v této cenové relaci jsem lepši jak toto HP nenašel, proto jsem se ptal v čem je rozdíl když je cena úplně stejná. Přeci za 8K nebude nikde takhle "silný" nb

Odpovědi:

Bronzový

Slušný notebook se v akci dá sehnat i za 8 000,- Ani jeden ze zmíněných bych já nebral. Nestačí otázka, musíš ji doplnit o vše, co s notebookem chceš dělat... Ostatně už jen hlavní dotaz - Notebook vs. PC. Oba notebooky mají 64 bit instrukční nadstavbu (RAX, RBX atd.). Nebudu se tu více rozepisovat - možností je příliš mnoho. Je zbytečně ptát se zde. Ptej se příslušných pracovníků prodeje. Ti ti poradí vždy lépe. (Od toho tam jsou.) Poněvadž musíš přesně vylíčit co potřebuješ - nač se s tím tady vypisovat atd.
Doplňuji:
Můj notebook stál zmíněných 8 000,. Kupoval jsem ho v kamenném obchodě - jak uvádím hoře -> ve slevě. Vskutku Vám tu může kdosi psát cosi, avšak se skutečným zájmem se obraťte v kamenném obchodě na asistenta prodeje. Nic lepšího jako laik nemůžete udělat. Bez znalostí a zkušeností z oboru vám kdokoliv může navykládat cokoliv a vy budete muset jen tupě věřit...

Zlatý

Docela se dá věřit, že Matesax koupí notebooku za 8000,- Kč utrpěl hoře.

Diskuze k otázce

Lorax

v jakékoli kamenné prodejně jsem byl měli nb vždy dražší než v internetových prodejnách. Můžete mi poradit jaká je to prodejna, kterou zmiňujete? popřípadě jaký nb jste kupoval

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.