Nikča

Notebook Sony VAIO

Potřebovala bych poradit ohledně notebooku VAIO, chtěla bych si pořídit nějaký menší, který má však větší výdrž baterie, moc neváží a je spolehlivý. Moc se v nich nevyznám, tak vás prosím o radu. Děkuji

Odpovědi
Myšák V.

Já jsem třeba Acera měl.Sice normální NT ale žádnej šlágr teda.Jinak Sony Vaio je jedna z nej značek a podle toho se třeba udává cena.Acer jako takový=bez OS není špatný ale jak se tam dá software tak je zle.Jednotlivé komponenty se hádají a nikdy jsem ho nezprovoznil k mé plné spokojenosti.Ale mohl to být jen kusový problém.Řada mých kamarádů Acera má a taky říkají že nic moc…

Pavluška

Podle mě není nejlepší Sony Vaio, malý notebook s výbornou výdrží je třeba Acer Aspire one D250 nebo 255. Sony Vaio je zbytečně drahý.

1popelka1

Možná bych i pouvažovala o jiné značce. Měla jsem jak Acer, tak Sony vajo. Acer poruchový, Vajo se hodně brzo vybíjí už od novoty, přitom podle návodu by měl vydržet podstatně déle… Ale spousta známých Vajo má a jsou spokojeni. Jen asi já jsem narazila na zmetkouvou řadu :(

Nikča

Mně ani nezálží na ceně, spíš mě zaujal design a taky barvičky.. 🙂